KONTAKT

\

kontakt

\

Baltikum

Estland, Letland, Litauen

Jon Reinhardt-Larsen

(+45 2681 0532)

jon@magasinetroest.dk

 

\

Chefredaktør

Generelle henvendelser, spørgsmål, kontaktformidling 

Julie Arnfred Bojesen

(+45 60512564)

julie@magasinetroest.dk

\

Centraleuropa/Visegrad

Polen, Slovakiet, Tjekkiet, Ungarn

Jon Reinhardt-Larsen

(+45 2681 0532)

jon@magasinetroest.dk

\

Balkan og Sydøsteuropa

Albanien, Bosnien og Hercegovina, Bulgarien, Kosovo, Kroatien, Makedonien, Montenegro, Rumænien, Slovenien, Tyrkiet og Grækenland

Helga Molbæk-Steensig,

(+45 53271418)

helga@magasinetroest.dk

Torben Hede Hansen,

(+45 28738381) 

torben@magasinetroest.dk

\

Kaukasus

Armenien, Aserbajdsjan, Georgien

Julie Arnfred Bojesen

(+45 60512564)

julie@magasinetroest.dk

Rasmus Bouert Lauridsen

(+45 25599086)

rasmus@magasinetroest.dk

\

Vestlige tidligere Sovjetunionen

Hviderusland, Moldova, Rusland, Ukraine

Ida Sparre-Ulrich

(+45 28928397)

ida@magasinetroest.dk 

Rasmus Bouert Lauridsen

(+45 25599086)

rasmus@magasinetroest.dk

Jon Reinhardt-Larsen

(+45 2681 0532)

jon@magasinetroest.dk  

\

Centralasien

Kasakhstan, Kirgisistan, Tadsjikistan, Turkmenistan, Usbekistan

Rasmus Bouert Lauridsen

(+45 25599086)

rasmus@magasinetroest.dk

Julie Arnfred Bojesen

(+45 25599086)

julie@magasinetroest.dk